Стоимость жизни в Украине

Вартість проживання в Україні сильно варіюється в залежності від регіону і міста. Природно, в таких великих містах, як Київ, Одеса чи Львів, прожитковий мінімум набагато вище, ніж в дрібніших, таких як Миколаїв або Херсон. Сільські райони навіть ще дешевше. В цілому, однак, відносно низькою вартістю життя, особливо якщо хтось може отримувати західну зарплату (пенсію), живу тут. Згідно з останніми оцінками, Україна посідає 97-е місце за вартістю життя і купівельної спроможності в середньому по доходах на душу населення.

Туристи, вперше побувавши в Києві вважають його найдешевшим містом. Він може бути дешевше, ніж багато інших європейських столиць.

У центральній частині Києва є ті ж бутики, що і в великих містах, таких як Москва, Рим, Париж та ін., Ціни на товари, що продаються там, приблизно такі ж. Всі квартири в центральній частині Києва відносно дорогі. Як би там не було, в цьому є досить дешевий місто.

Якщо ви плануєте приїхати в Київ на тривалий період часу, ви можете розглянути можливість використання нашої допомоги в пошуку квартири для довгострокової оренди або якщо ви залишаєтеся в Києві від декількох днів до декількох тижнів, ви можете розглянути варіанти подобової оренди кофмортних квартир чи кімнат в бутик апарт готелі.

Зарплати в Україні сильно розрізняються, хоча офіційна середня ціна складає близько 250-400 доларів в місяць. Хоча це може здатися вкрай низьким для закордонного туриста, аж до питання про те, як можна вижити на цю суму, майте на увазі, що більшість українців не платять орендну плату, оскільки більшість живе в своїх пострадянських приватизованих квартирах. Крім того, ті, які орендують, здебільшого розташовані за межами центральних частин міста, де плата за оренду є лише частиною того, за що вони здають квартири в центрі, а на отсальную решту суми купують їжу.

Оплата праці в Україні низька, хоча у великих містах вони набагато вище, ніж у сільській місцевості. Велика частина будівельних або підрядних робіт часто виконується гастарбайтерами, часто молдаванами або узбеками. Їхня праця, як правило, становить приблизно половину від того, що беруть на себе аналогічні кваліфіковані українські працівники, але їх якість часто низька.

Свяжитесь с нами для консультации
Спасибо
Наша команда обязательно свяжется с вами для уточнения деталей или дальнейших инструкций
Ойой
Что-то пошло не так, попробуйте повторить позже